بعد از اظهار نظر «آسیف هیرجی» مبنی توانایی بالقوه کوین بیس در استفاده از ارزهای دیجیتالی دیگر، این صرافی به طور رسمی بیت کوین کش را نیز به فهرست ارزهای پشتیبانی شده خود اضافه می‌کند.

Placeholder

 

بعد از اظهار نظر «آسیف هیرجی» مبنی توانایی بالقوه کوین بیس در استفاده از ارزهای دیجیتالی دیگر، این صرافی به طور رسمی بیت کوین کش را نیز به فهرست ارزهای پشتیبانی شده خود اضافه می‌کند. در ادامه با ازردیجیتال همراه باشید.

در شبکه های اجتماعی گفته می‌شود این اتفاق نوعی هدیه کریسمس به کسانی است که بعد از فورک بیت کوین کش در اول آگوست همچنان بیت کوین‌های خود را در کیف پول‌هایشان نگه داشتند. کسانی هم که بیت کوین در کیف پول خود دارند، به میزان مساوی نسبت به افرادی که کیف پول جدیدی ایجاد کرده‌اند، بیت کوین کش دریافت خواهند کرد.

کوین بیس این وعده را داده که تا پایان سال جاری میلادی پشتیبانی از بیت کوین کش را وارد چرخه معاملاتی خود کند.

در اطلاعیه‌ای که در وبلاگ این صرافی منتشر شد، به وضوح اعلام شد که تمام کارکنان تا هفته‌های منتهی به اعلام رسمی حق خرید و فروش بیت کوین کش را در سایت نخواهند داشت. به علاوه در توییتر نیز اتهاماتی مبنی بر معاملاتی در داخل این صرافی و توسط کارکنان منتشر شده است. 

در تعدادی از این پست‌ها آمده است که تعدادی از اعضای این صرافی اقدام به معاملات بیت کوین کش کرده‌اند و باید منتظر اتهاماتی در این رابطه باشند.

بعد از این اعلام، قیمت بیت کوین کش با رسیدن به قیمت بالای ۳۰۰۰ دلار، جهش بلندی داشت. طی اتفاقی جالب قیمت هر بیت کوین کش در صرافی GDAX، تا ۹۵۰۰ دلار هم پیش رفت که مدیران این سایت را بر آن داشت که تمامی معاملات آن را به حالت تعلیق در آورند.

در زمان نوشتن خبر، بیت کوین با قیمت ۱۷ هزار دلار معامله می‌شود.